O mnieAlina Jadwiga Vogelgesang- doktor nauk ekonomicznych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, Członek  Business Centre Club oraz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, wykładowca Master Business MLM,  trener i doradca biznesu MLM, prekursorka MLM w nauce, autorka  trzech bestselerów książek o MLM (Autorka bestsellera-pierwszej w Polsce monografii naukowej o marketingu sieciowym „Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej”, za którą w 2013 roku uzyskała prestiżową nagrodę im. prof. dr hab. Marcina Bielskiego przyznawaną przez Wyższą Szkołę Biznesu NLU w Nowym Sączu), właściciel PHU ALPIO. Przewodnicząca kapituły konkursowej MLM Business Awards, ekspert kapituły konkursowej "Współpraca sfery przedsiębiorstw i nauki" w ramach marki INNOSILESIA 2013. Autorka wielu publikacji naukowych i badań m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prelegent wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Redaktor naukowy czasopisma ogólnokrajowego „Network Magazyn”. Autorka i założycielka MBM – Master Business MLM- elitarnych szkoleń zawodowych dla branży MLM wykładanych w całej Europie.

Szczególnie doceniona za profesjonalizm, wiedzę oraz bezpośredniość, prowadzi tylko szkolenia z dziedzin, w których ciężko jej dorównać, poparte praktyką, gdzie zdobywa ponadprzeciętne rezultaty.

Znana jest z wyposażania menedżerów MLM w praktyczne narzędzia do rozwoju ich struktur i ich samych.
Alina Vogelgesang
Jest wykładowcą akademickim, a jej wykłady usłyszały tysiące słuchaczy z kraju oraz zagranicy m.in. z takich film jak: FM Group, Amway, Flavon, Forever Living Products, Lou Pre, Arbonne, Herbalife, Cali Vita, Akuna, Jeunesse Polska. Wykłada w języku polskim oraz angielskim. Jest autorką i założycielką elitarnych szkoleń Master Business of Multilevel Marketing. Opiera swój program szkoleniowy na doświadczeniu, które zdobyła na podstawie wieloletnich obserwacji i badań autorskich branży DS./MLM, jak i doradzając firmom jako business coach. Alina Vogelgesang jest przez wielu uważana za prekursorkę multilevel marketingu w naukach ekonomicznych, która zmienia oblicze MLM.

Otrzymała Certyfikat kompetencji i rzetelności - nagrodę przyznawaną przez środowisko branżowe DS/MLM, za wkład w promowanie rzetelnego i kompetentnego biznesu MLM. Wyróżniona nagrodami rektorskimi za działalność edukacyjną wśród młodzieży na rzecz przedsiębiorczości oraz za propagowanie przedsiębiorczości z zakresu MLM wśród społeczności lokalnej i międzynarodowej.


Jeśli pragniesz   kontaktu napisz:

mail: alivogelgesang@gmail.com lub phualpio@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/dralinavogelgesang/


 

Komentarze

Anonimowy pisze…
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze…
Korzystam ze wskazówek Pani Aliny w pracy konsultanta Oriflame, podziwiam dobrą organizację oraz pracowitość. Dużo można się nauczyć.

Popularne posty