Rekrutacja do Cyklu Afirmowych Zawodowych Warsztatów MBM z dr Aliną Vogelgesang

Trwają zapisy do elitarnego cyklu Zawodowych Warsztatów Master Business MLM prowadzonych przez dr Alinę Vogelgesang w Warszawie i Bydgoszczy.
Warsztaty Zawodowe Master Business MLM
Cykl składa się z dwóch etapów realizowanych równolegle:
  • 4 całodniowych spotkań warsztatowych  realizowanych w małych grupach i 
  • blisko 9-cio miesięcznego wsparcia grupowego prowadzonego przez dr A. Vogelgesang  w tajnej grupie na FB z elementami szkoleniowo- motywacyjnymi  oraz  coachingiem grupowym.
Taka forma daje niesamowity fundament  do osiągnięcia większego sukcesu  przez uczestnika  MBM do wprowadzenia zmian w pracy w branży multilevel marketingu.

 Stałe wsparcie prowadzącej, możliwość uzyskania porady od prowadzącej oraz  od innych uczestników MBM to niesamowite atuty, ważne w momencie wprowadzania wskazówek uzyskanych podczas warsztatów MBM w życie. 

Cykl Zawodowy Master Business MLM skierowany jest na działanie praktyczne, nie teoretyczne aspekty specyfiki biznesu.Wszystko dostosujemy do aktualnych warunków rynkowych jakie panują w branży MLM. 

Przedstawiane są proste metody często nisko-kosztowe możliwe do duplikacji przez uczestników MBM. Metody pracy w biznesie MLM są wynikiem wieloletniej  współpracy prowadzącej z różnymi firmami oraz różnymi liderami MLM. 

 Cykl realizowany jest od blisko 4 lat i ciągle ulega doskonaleniu na rzecz skutecznych narzędzi. Nie uczymy sprzedaży , uczymy jak uczyć duplikacji w biznesie MLM!


Na warsztatach  MBM™ kształtujemy postawę lidera MLM, uczymy jak budować stabilny biznes MLM na lata. To silny detox struktury MLM z panujących  stereotypów w multilevel marketingu.zawodowe szkolenia MLM

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółowymi informacjami zapraszam do tej strony: Kliknij TUTAJ

Komentarze

Popularne posty