Rozmowy MBM: Profesjonalizm w MLM - Piotr Wojtyna i Alina Vogelgesang


Wiele się dzieje od ponad roku w materii Master Business MLM. Powołałam ten cykl autorskich szkoleń zawodowych , aby zmienić podejście do biznesu MLM w społeczeństwie.

Alina Vogelgesang
Z czym Tobie kojarzy się MLM ?

 Dla wielu to małostkowy interes, zbliżony do stanowiska na pobliskim bazarku, tylko robiony w domach klientów. Niestety sami jesteśmy sobie winni takiego odbioru w społeczeństwie. Boimy powiedzieć się o tym,że jest to biznes, że działasz po to aby osiągnąć przychody.
Dobrze jak za tobą będzie stała, dobra rzetelna firma MLM ze stabilną pozycją finansową jako partnerem.
a.... nie zawsze tak jest :(.

O sposobie działania pseudo liderów MLM można pisać wiele, niemniej jednak chcę skupić się na pozytywnych aspektach tego biznesu i poprawić te elementy , które można "wyprostować".

Tak powstał MBM - Master Business MLM. Cykl profesjonalnych, zawodowych szkoleń dla liderów MLM oraz wszystkich , którzy chcą rozpocząć swoją drogę w MLM.

Szkolenia mają różne formy: wykładów, seminarium, indywidualnych konsultacji, warsztatów.

Obecnie kończę ponad roczny cykl warsztatów MBM skierowanych dla partnerów Forever Living Products, który miał miejsce w całej Polsce. Zmiany w mentalności uczestników MBM są ogromne, co przełożyło się na ich rozwój indywidualny i ich struktur MLM. Oczywiście jest to efekt kulminacji wielu pozytywnych wydarzeń .  Ponadto sama Firma FLP w obrotach ogólnokrajowych osiągnęła  silny, stabilny  wzrost  obrotów o 26 % (r/r)- największy na rynku europejskim. Posiadam dane uczestników MBM mówiące o ich postępach:  ich struktury osiągnęły wzrosty o 140% ,240 %, a niektórzy chwalą się wzrostem 324 % . To tylko cieszy, bo widać to w dużych awansach wielu przedsiębiorców.


Jednym z uczestników MBM jest Piotr Wojtyna - manager Forever Living Products, z którym 


popełniliśmy  ten materiał filmowy . Możesz go zobaczyć w dwóch częściach. Opowiadamy o potrzebie profesjonalizmu w biznesie MLM, a także o tym co jest w MBM okiem jej uczestnika.
Zapraszam do materiału.
Manager Forever Living ProductsPiotr Wojtyna- Manager w firmie Forever Living Products, entuzjasta i propagator przedsiębiorczości, managera Forever Living Products, który miał wszystkie zadatki, by ponieść porażkę ! Zarażony MLM jako 16 letni chłopiec decyduję się przekonywać koleżanki swojej mamy, by nie myły naczyń w "Ludwiku" a w innym płynie do mycia naczyń 5 razy droższym (to było przed erą: zmywarka w każdym domu;-) dystrybuowanym w systemie MLM. Pomimo przeciwności losu nie poddaje się i wybiera  drogę  wyboistą i pełną wyzwań! Realizuje swe marzenia pomimo wielu przeciwności!
Obecnie Piotr jest specjalistą w networkingu i budowania kontaktów, relacji na  „zimnym rynku”. Dziś pracuje z przedsiębiorcami i pokazuje im jak skutecznie wykorzystać reguły MLM, by ich firmy rosły.
członek Izby Gospodarczej Europy Środkowej.

Komentarze

Popularne posty