Klucze sukcesu w MLM dr Aliny Vogelgesang

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, jak silnie Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość.
To jak myślisz, to o czym myślisz - to wszystko kreuje Twoje Życie. Świat myśli jest milion razy ważniejszy od rzeczywistości.
To czy Tobie uda się zrealizować swój cel, zależy od Twoich myśli. Myśl pozytywnie ! Negatywne myśli zgodnie z prawem przyciągania przyciągną to wszystko, nie dlatego ,że tak się stanie tylko dlatego, że tak zechciałeś.
Nie wiem , czy wiesz, ale  ponad 90 % wszystkich Twoich negatywnych scenariuszy NIGDY się nie stanie! Pod jednym warunkiem : nie będziesz o nich myślał. One tworzą się tylko w Twojej głowie, po to aby zmniejszyć Twoje przekonanie. Myśl pozytywnie o tym co chcesz zrobić.
Master Business MLM


Same myśli to za mało--> niestety:) , teraz musisz działać. Nikt za Ciebie tego nie zrobi. Nie ma rzeczy , które robią się same, ktoś musi to zawsze wykonać. Tym kimś jesteś TY. To Ty możesz zmienić swoje życie pozytywnym myśleniem i działaniem. 

Działasz w MLM? 

To

 bądź konsekwentny w swoim działaniu, działaj systematycznie, czyli codziennie! 
W MLM jednym z istotnych czynników sukcesu staje się nakład Twojej pracy.Ile poświęcisz czasu - takie będziesz mieć efekty.  Nie oczekuj cudów z działania raz w tygodniu- takich nie ma :( .Nie będziesz zarabiał milionów pracując 15 min dziennie. 
 Pamiętaj, że trwałe stabilne biznesy MLM to takie , które są budowane latami- nie miesiącami , czy tygodniami. 
Obserwuję mocno zachowanie niektórych liderów chwalących się ,że w kilka tygodni zrobili awanse, otrzymali samochody...itp. Tak jest to możliwe , bo byli handlowcami a nie liderami , którzy tworzą trwałą duplikującą się strukturę. MLM to nie handel, to nie sprzedaż, gdy to zrozumiesz Twój biznes znajdzie się w innym stabilnym wymiarze- na ścieżce długookresowego, stabilnego rozwoju., o którym wszyscy tak marzą. Bądź pozytywnie myślącym i działającym liderem MLM- Tego Tobie życzę z całego serca. 
Pozdrawiam życząc pozytywnych myśli .

Komentarze

Popularne posty