środa, 4 stycznia 2017

Którą moją książkę o MLM wybrać? zieloną czy czerwoną?

Zapraszam Ciebie do obejrzenia krótkiego materiału na temat tego, co znajduje się w moich książkach. Co możesz w nich znaleźć?

Obecnie na rynku dostępne są dwie publikacje, które są warte przeczytania  jeśli traktujesz MLM profesjonalnie i chcesz , aby był to Twój efektywny biznes. Są to na tyle odmienne publikacje  od tych dostępnych na rynku, że aż zdziwisz się  czytając je. Nie jest to kolejny poradnik motywacyjny, ani poradnik jak zrobić listę 100 kontaktów. Opisuję Tobie jak mogłam najlepiej przy wykorzystaniu dostepnej literatury naukowej i po przeprowadzeniu wielotorowych badań i faktów( danych ekonomicznych) ten sektor DS/MLM. MLM ciągle nie jest znany przez społeczeństwo, a wiedza kończy się w dobrym wypadku  na określeniu " łańcuszek" czy piramidka.

Jeśli jesteś studentem i piszesz lub chcesz pisać swoją pracę licencjacką, inżynieryjną czy magisterską to te dwie pozycje stają się obowiązkowe. 
 
Oto książki mojego autorstwa:):
 
1. Potencjał Multilevel Marketingu (czerwona) opis znajdziesz tutaj:http://alinavogelgesang.blogspot.com/p/iii-bestseller.html
2. Charakterystyka i przyszłość  zjawiska multilevel marketingu w gospodarce polskiej i światowej  ( zielona) opis znajdziesz tutaj: http://alinavogelgesang.blogspot.com/p/charakterystyka-i-przyszosc-zjawiska.html

Poniżej link do materiału video, gdzie opowiadam na pytanie która książkę moją wybrać?:Brak komentarzy: