Master of Business Multilevelmarketing- Mieczysław Krause i Alina Vogelgesang na Zamku w Malborku

Mam przyjemność przedstawić Państwu najnowszą rozmowę, która przeprowadziłam z Mieczysławem Krause dotyczącą potencjału, szans, przyszłości i rozwoju  multilevel marketingu. Wizualizacją naszej rozmowy stał się największy i najpiękniejszy średniowieczny Zamek Krzyżacki w Malborku. Zamek, który nigdy w historii nie został zdobyty ze względu na swoje podwaliny, na których został zbudowany, a także tajemnice, które skrywają się w jego murach.

Mieczysław  Krause znany trener biznesu zarówno tradycyjnego jak również biznesu MLM przekazuje wiedzę umiejętności nabyte podczas wieloletniej praktyki  budowania sieci, relacji biznesowych jako  trener biznesu MLM.
Mulltilevel marketing jest wyrazem pojawienia się nowej epoki- tzw. trzeciej fali, czyli fali informatyzacji i samorealizacji człowieka.
W materiale chcieliśmy przekazać  Wam  tajemnice MLM, przyszłość i możliwości zjawiska multilevel marketingu jakie stoją we współczesnej gospodarce przed liderami MLM. Omawiamy specyfikę multilevel marketingu, która nie do końca znana jest społeczeństwu, zaś ich stosunek do osób prowadzących biznes na zasadach MLM jest wrogi. Przekujemy zasady funkcjonowania i warunki rozwoju tego biznesu nawiązując do etyki zawodowej i wartości w biznesie MLM.
Materiał nawiązuje do  drugiej najnowszej książki mojego autorstwa "Charakterystyka i przyszłość zjawiska Multilevel Marketingu w gospodarce polskiej i światowej".

Zapraszam wszystkich do obejrzenia jakże wartościowego materiału:
 W tym miejscu pragnę gorąco podziękować Panu dyrektorowi  Zamku w Malborku Januszowi Hochleitner oraz Dariuszowi Kozłowskiemu za najwyższy standard opieki i jakości przy przygotowaniu tego materiału!!

Komentarze

Czuję się zainspirowany. Słuchając takich ludzi, mając okazję się z nimi spotykać, można się wiele nauczyć!
Gopol pisze…
Pamiętam Pana Krause z jego aktywności komentatorskiej w Networkmagazynie. Widać było, że jego wiedza i doświadczenie są ogromne. Natomaist odbiór bardzo utrudniał sposób wypowiadania się (zastosowanie wielokrotnie złożonych zdań, bardzo rozbudowane metafory itp)...

Popularne posty