Jak umiejętnie sprzedawać MLM innym? -Trzecia edycja Seminarium menedżera MLMJak umiejętnie sprzedawać MLM innym? – to kolejny temat trzeciej edycji afirmowego „Seminarium menedżera MLM” prowadzonego przez dr Alinę Warzecha ( autorkę pierwszej popularno-naukowej  książki o branży MLM „ Multi-level Marketing w gospodarce rynkowej”- gościa specjalnego podczas tegorocznego  Europejskiego Forum Biznesu MLM i Targi Pracy Alternatywnej). Seminarium odbędzie się w Bytomiu 6 lipca br.  Dwie poprzednie edycje  cieszyły sie ogromna popularnością, poruszały tematykę : .„Lidera w zespole MLM” oraz „Sztuki budowania i zarządzania grupą w MLM”. Tym razem zajmiemy się problemem sprzedaży w branży MLM.

Dowiesz się : 

·         jak skutecznie sprzedawać MLM innym?
·         kto jest klientem MLM w Polsce?
·         jakie są podstawowe techniki sprzedażowe niezbędne w branży MLM?
·         jak odkryć i zrozumieć strategiczne potrzeby potencjalnych klientów w branży MLM?
Poznasz:
·         sposoby budowania lojalności swoich klientów MLM;
·         techniki finalizacji rozmowy;
·         techniki pokonywania barier w sprzedaży w branży MLM.
„Seminarium menedżera MLM” to cykl jednodniowych spotkań stanowiących ogromną kuźnię specjalistycznej, nowoczesnej wiedzy dostosowanej dla menedżera network marketingu z uwzględnieniem współczesnych uwarunkowań rynkowych. Stanowi ono specyficzną formę pozyskiwania wiedzy dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką MLM’u, zarówno aktywnie działających w strukturach network marketingu, jak również stawiających pierwsze kroki. Seminarium menedżera MLM to firmowe szkolenie  prowadzone w atmosferze współpracy, szacunku i wzajemnego zrozumienia niezależnie z jaką firmą współpracujesz. To szkolenie prowadzone z silnym przestrzeganiem przez prowadzącego standardów etycznych. Nie prowadzimy rekrutacji, nie tolerujemy crossliningu.

 W „Seminarium Menedżera MLM” może uczestniczyć każda osoba niezależnie od posiadanego poziomu wykształcenia.Niezależnie od firmy MLM, z którą współpracuje. Te specjalistyczne zajęcia prowadzone są przez ekspertów MLM’u, specjalistów biznesu, a także wykładowców akademickich.

 Program seminarium został dostosowany dla osób, które poszukują profesjonalnej wiedzy i umiejętności niezbędnej do prowadzenia działalności w network marketingu. Zajęcia oparte są na materiałach autorskich przygotowanych przez prowadzących seminarium. Skierowane są dla tych , którzy swoją drogę z MLM’em traktują rzetelnie, profesjonalnie i fachowo.

Uczestnicy seminarium mają możliwość zdobycia wiedzy niezbędnej do skutecznego i efektywnego prowadzenia działalności w ramach struktur MLM.

Uczestnicy „Seminarium menedżera MLM” na koniec każdego seminarium otrzymują certyfikat uczestnictwa.

Ramowy program Seminarium Menedżera MLM 
9:30-11:00 Przywitanie uczestników. I sesja zajęć
11:00-11:15 Przerwa kawowa
11:15-12:15 II sesja
12:15-12:30Przerwa kawowa
12:30-13:30 III sesja
13:30- 14:00 podsumowanie seminarium i indywidualne konsultacje


W ramach „Seminarium menedżera MLM” każdy uczestnik otrzymuje:
  • opracowane przez prowadzących materiały dydaktyczne;
  • indywidualne konsultacje z prowadzącymi seminarium;
  • certyfikat ukończenia seminarium
  • serwis kawowy podczas trwania seminarium;
  • możliwość nabycia książkę dr Aliny Warzecha „Multi-level Marketing w gospodarce rynkowej” z autografem w promocyjnej cenie.

Koszt podróży pokrywa każdy uczestnik we własnym zakresie. Organizatorzy pomagają w rezerwacji noclegu.
Istnieje możliwość zorganizowania seminarium zamkniętego w innym terminie, po uzgodnieniu z organizatorami

Czas trwania seminarium: jeden dzień

Liczba uczestników seminarium: 12-36 osób ( decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku niewystarczającej liczby chętnych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania seminarium i zwrotu opłaty za uczestnictwo w seminarium)

Status seminarium: otwarty
Cena seminarium: seminarium otwarte 120zł/ osoby
            Seminarium zamknięte (cena do uzgodnienia)

ZAPISY

Informacje na temat seminarium można uzyskać:
pod numerami telefonów: 692-303-014 oraz 668-426-467
pod adresem mailowym: phualpio@gmail.com

Jak można się zapisać?
- dokonaj wpłaty za seminarium z dopiskiem" Seminarium MLM Bytom”  na konto: Bank Zachodni WBK  98 1090 2011 0000 0001 1635 6434
- wyślij na adres mailowy phualpio@gmail.com  dane osoby uczestniczącej w szkoleniu ( imię i nazwisko)  


Wystawiamy rachunki za uczestnictwo 

Komentarze

Meble Gliwice pisze…
Szkoda, że teraz dopiero trafiłem na ten post a miałem tak ciekawe wydarzenie pod samym nosem. Proszę o informację czy są planowane kolejne takie szkolenia oraz gdzie można się o nich na czas dowiedzieć.

Popularne posty