Perełka w biblioteczce MLM- książka "Pułapki nie tylko w biznesie " Pawła Boreckiego

Paweł Borecki "Pułapki nie tylko w biznesie"

Wiele osób pyta mnie jaką literaturę polecam dla osób pasjonujących się multi-level marketingiem. Pozycji na rynku jest wiele i ciekawych, z różnym przesłaniem. Każdy lider w swoich książkach przedstawia swój indywidualny pogląd na temat MLM oraz sposób na sukces w MLM'ie. Niestety muszę Cię czytelniku zasmucić nie ma idealnego jednego sposobu na odniesienie sukcesu w MLM, każdy musi odnaleźć swój sposób na prowadzenie tej działalności.
Paweł Borecki pomimo wieloletniego, ogromnego doświadczenia w branży MLM nie popełnił książki, która opisywałaby sposób na osiągnięcie sukcesu w MLM. Paweł opisał książkę, która ukazuje wskazówki jak na co dzień nie popełniać błędów, które kosztują    nas wiele ... Czyli stworzył przewodnik  po życiu, uwzględniając najbardziej kluczowe problemy , z którymi się spotykamy nie tylko w biznesie MLM.
Zapraszam do lektury tej perełki.Więcej informacji na temat książki możecie znaleźć tutaj  Poniżej moja recenzja książki Pawła Boreckiego "Pułapki nie tylko w biznesie" „Guide clue życia”-


Jeśli jesteś czytelniku gotowy przyjąć krytykę Twojego postępowania, jeśli jesteś gotowy podjąć próbę naprawy swoich błędów, jeśli jesteś przygotowany na zmiany i chcesz zamienić swoje życie, to ta książka jest dla Ciebie.
Oto ukazał się guide clue życia nie tylko w biznesie. Książka Pawła Boreckiego „Pułapki nie tylko w biznesie” stanowi znakomitą pozycję opisującą najistotniejsze pułapki, w które wpadamy stąpając po ziemi. Nie są to tylko pułapki w które wpadamy na tle zawodowym, ale przede wszystkim pułapki wynikające z naszego życia codziennego, z niepoprawnych relacji międzyludzkich. W książce na 224 stronach odkrywamy istną skarbnice porad jak uniknąć kolejnych błędów. Autor w subtelny sposób zadając czytelnikowi mnóstwo pytań pobudza go do kreatywnego myślenia nakierowanego na rozwiązanie własnych błędów. Czytając czytelnik zostaje doprowadzony do pewnego duchowego przebudzenia, do odkrywania rzeczy oczywistych, jakże logicznych i prostych. Innymi słowy czytelnik staje się ponownym odkrywcą rzeczy , prawd, zjawisk odkrytych i jednocześnie zapomnianych. Tym samym życie czytelnika staje się bardziej przejrzyste, sensowne, zrozumiałe i …proste.
Autor przedstawił 37 najbardziej powszechnych błędów popełnianych w życiu zawodowym i osobistym. Każda pułapka została dokładnie opisana za pomocą dogłębnej analizy przyczyn jej powstawania, a następnie przedstawiono jej najbardziej prawdopodobne rezultaty. Gdy opisuje poszczególne pułapki mocno uwypukla ich związek przyczynowo -skutkowy. Czytając opisy poszczególnych pułapek z twarzy czytelnika humor i uśmiech nie znika. Pełno w niej dowcipów, obrazowych porównań. Autor zadając bezpośrednie pytania pobudza czytelnika do odpowiedzi. Pomimo faktu, że autor porusza kwestie biznesu w marketingu wielopoziomowych rady ukazane w tej pozycji mają charakter uniwersalny. Autor opisał m.in. takie pułapki jak: „żyj tu i teraz”, „nie mam czasu”, „ zapisz swoje cele, a osiągniesz sukces”, „ważne żebyś lubił to, co robisz”, „zrobię to dla pieniędzy”, „wprowadzaj do biznesu maksymalną liczbę osób”, „ten biznes nie działa! Ten biznes umiera!”, „narzędzia kosztują pieniądze, trzeba wierzyć ludziom”.
Wszelkie sugestie opisane w tej książce wynikają z głębokich przemyśleń pod wpływem ogromnego doświadczenia zawodowego i osobistego jakie posiada Paweł Borecki. Celne, proste przemyślenia trafiają do umysłów czytelnika. Książka jest napisana wspaniałym stylem i niezwykle lekkim piórem, zrozumiałym, bezpośrednio skierowanym do czytelnika. Bezpośrednie zwroty skierowane do czytelnika sprawiają wrażenie niekończącej się rozmowy z autorem. Jak sam podkreśla we wstępie: „książka jest niebezpieczna. Sprawi wrażenie, że zobaczysz siebie takim, jakim naprawdę jesteś i pokaże, kim możesz się stać”.
Ta ponadczasowa pozycja, to perełka w świecie woluminów, którą chce się oglądać i pieścić w rękach wielokrotnie. Jej niezwykła konstrukcja pozwala na czytanie od dowolnego miejsca. Nie wymaga czytania od deski do deski. Co jest niewątpliwie jej atutem, ponieważ współczesny czytelnik często nie dysponuje dużą ilością czasu , aby jednym tchem przeczytać lekturę. Jednakże czytając ją trudno nie pogrążyć się w jej biegu. Czyta się ją jednym tchem i trudno się od niej oderwać. To pozycja, jako jedna z nielicznych inspiruje za każdym razem, kiedy się do niej wraca. Książkę Pawła Boreckiego „Pułapki nie tylko w biznesie” trzymać będziesz na półce wokół dzieł najbardziej wybitnych osób, słowników, leksykonów, encyklopedii, dzieł do których możesz sięgać i będziesz czytelniku sięgał każdego dnia.
Wyśmienity debiut pisarski Pawle – proszę o kolejne „PEREŁKI”!!

Komentarze

Agnieszka pisze…
Paweł Borecki to niesamowity mówca, nigdy nie przegapiłam jego webinaru. Książkę też z pewnością nabędę. Moja prywatna biblioteka network marketera coraz bardziej obfituje w książki rodzimych autorów jednocześnie praktyków mlm-u takich jak Piotr Zarzycki, Paweł Lenar czy za niedługo właśnie Paweł Borecki.

Popularne posty