Z wykładem MLM w gospodarce rynkowej na Uniwersytecie w Zielonej Górze

Wspaniała data 12.12.2012  i wspaniały dzień spędzony  na Uniwersytecie Zielonogórskim w Zielonej Górze wśród młodych osób chcących pozyskać wiedzę na temat specyfiki marketingu wielopoziomowego. Pomimo długiej podróży i zmęczenia towarzyszącemu tej wyprawie, warto było uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, które zostało zainicjowane i zorganizowane z inicjatywy studentów.Pomysłodawcą tego całego cyklu jest Michał Barański.  Specjalna konferencja edukacyjno-naukowa pt. "Biznes MLM jako alternatywny sposób zarabiania na studiach" odbywa się w kolejnych szkołach wyższych.W Zielonej Górze odbyła się  następna odsłona, gdzie swoje prelekcje na temat nowoczesnych metod zarobkowania zaprezentowali:


m.in. z Pawłem Boreckim, Maciejem Maciejewskim, Michałem Barańskim
  • Maciej Maciejewski – red. nacz. „Network Magazynu” („MLM. Biznes XXI wieku”),
  • Dr Alina Warzecha – doktor nauk ekonomicznych, dziekan wydziału nauk ekonomicznych w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. („Multi Level Marketing w gospodarce rynkowej”),
  • Paweł Borecki – członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM, laureat prestiżowej nagrody konkursu Polish National Sales Awards w kategorii Menedżer Branży MLM („Jakim pojazdem chcesz przejechać przez swoje życie?”). 
Photo 20
Paweł Borecki
Photo 3
Maciej Maciejewski
Zainteresowanie było ogromne, czego dowodem był brak przerwy i 100 % frekwencja wszystkich uczestników konferencji od początku do ostatnich chwil. Wiele intrygujących pytań padało z ust młodzieży, to cieszy, bo widać wreszcie dostali wiedzę po która przyszli na studia.
Świetne wystąpienie Pawła Boreckiego autora rewelacyjnej książki "Pułapki nie tylko w biznesie" zainspirowało młodych do zakupu odpowiedniego pojazdu :). Paweł Borecki jest mistrzem retoryki. Po tak motywacyjnych wykładach wszyscy dostają odpowiedniego zastrzyku do dalszej pracy. Dziekuję Pawle za BUMERANG--> kto był wie o czym mówię.

Photo 11
Warzecha Alina

Kolejne edycje już niebawem w kolejnych polskich uczelniach.

Relację z tego wydarzenia możecie znaleźć m.in. w Network Magazynie tutaj: http://www.networkmagazyn.pl/uniwersytet_zielonogorski_zaliczony

Komentarze

Anonimowy pisze…
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

Popularne posty