MLM w SGH w Warszawie

Stało się :)! Wreszcie moja kochana listonoszka przyniosła przesyłkę z najnowszym numerem kwartalnika "Edukacja Ekonomistów i Menedżerów. Problemy . Innowacje. Projekty" (Education of Economists and Managers. Problems. Innovations. Projects) wydawanym przez Katedrę Rozwoju Kapitału Ludzkiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie


Radość tym wielka, że w numerze tym ukazał się mój autorki artykuł na temat: Lojalność pracownika a lojalność klienta na przykładzie przedsiębiorstw MLM (marketingu wielopoziomowego)Artykuł zyskał pozytywne dwie recenzje w procedurze "double-blind review process". Recenzentami są uznani,  z ogromnym doświadczeniem o naukowcy. Kwartalnik jest pismem ogólnopolskim punktowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (6pkt), ponadto jest indeksowany w amerykańskim serwisie czasopism elektronicznych EBSCO.

Tym samym jestem szczęśliwa,że nauka polska otwiera się na MLM i małymi krokami przyjmuje go do grona tematów poważnych, nieodkrytych i wartych rozważań czy dalszych badań.

Zapraszam do lektury! :)


Blibliografia: A.Warzecha "Lojalność pracownika a lojalność klienta na przykładzie przedsiębiorstw MLM( marketingu wielopoziomowego)", "Edukacja Ekonomistów i Menedżerów. Problemy. Innowacje. Projekty.", SGH, Warszawa,nr 1(23), styczeń-marzec 2012, str. 61-85

Komentarze

Maciek pisze…
Gratulacje! Kolejna, nader wartościowa publikacja.
Andrzej Drozd pisze…
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Andrzej Drozd pisze…
Świetna sprawa. Gratulacje.

Pani Alino robi Pani kawał dobrej roboty:)
Kamil Sabatowski pisze…
Cieszę się niezmiernie, że są w Polsce naukowcy, którzy przyczyniają się do budowania pozytywnego, a przede wszystkim prawdziwego, wizerunku branży MLM! Życzę powodzenia i wiele satysfakcji z dalszych badań!
Dziękuję:) Mam nadzieję ,że te publikacje pomogą niejednej osobie w funkcjonowaniu w tym biznesie, który wcale nie należy do łatwych i szybkich , jak co niektórzy twierdzą.
Brand New pisze…
Sam mam przyjemność studiować w SGH i niezmiernie ucieszyłem się znajdując ten artykuł, na pewno pomoże mi on w dalszej budowie tego biznesu! Z doświadczenia wiem, że studenci renomowanych uczelni często nie dają sobie szansy dostrzeżenia możliwości, które stwarza wszystkim MLM. Dzięki tego typu publikacjom ich podejście się zmienia. Życzę wielu kolejnych sukcesów! :)

Popularne posty