Kim jest lider MLM?

Warsztaty w ramach Instytutu Edukacji MLM - Mistrz sponsorowania i sprzedaży

Na co dzień  spotykam się z wieloma  osobami funkcjonującymi w ramach network marketingu. Jedni są przepełnieni ekspresją i fascynacją działania w network marketingu, inni natomiast pełni rozgoryczenia, zrezygnowania ciągną swoją strukturę traktując ją jak ciężką kulę u nogi. Te dwie skrajne postawy ukazują obraz network marketingowca funkcjonującego na naszym rynku krajowym.Obraz z którym spotyka się polski konsument.


Szczęściarzem staje się osoba nowowchodząca do MLM'u, która na swojej drodze napotka sponsora pełnego entuzjazmu, a nie marudera.

To postawa sponsora programuje nowowchodzącą osobę do systemu network marketingu na przyszłość. Pierwszy kontakt ma decydujące znaczenie w kształtowaniu świadomości na temat network marketingu czy produktów z branży DS./MLM. Wgranie „złego programu” w podświadomości nowowchodzącej osoby nie prognozuje dobrej, efektywnej współpracy w przyszłości.Co zrobić, gdy ów program jest "zawirusowany"? Idąc słownikiem mojego syna, należałoby "przeskanować umysł i wgrać nowy program". Niestety jest to stan niemożliwy. Pamiętamy niemiłe wcześniejsze wydarzenia programują nasze działanie w przyszłości. Zatem kim jest lider MLM? Na pewno „programistą” ludzkich mózgów co do idei network marketingu, co do produktów MLM.


Czy tylko taka jego rola? Nie.  • Lider MLM to nauczyciel, przewodnik, który nauczy podstawowych kroków w MLMie.
  • Lider to inspirujący sprzedawca :idei network marketingu oraz produktów MLM’owych.
  • Lider to przyjaciel, z którym przyjemnie prowadzi się rozmowy, spędza czas, buduje własną strukturę.
  • Lider to partner, doradca, który interpersonalnie podchodzi do swojego klienta, dystrybutora.
  • Lider to koordynator, strateg, który wyznacza ścieżkę rozwoju swojej grupy.

Czy to wszystkie role Lidera MLM? Nie..:)


O tych i innych rolach, zadaniach lidera MLM będę mówić podczas Seminarium Menedżera MLM, które odbywać się będzie w wielu miastach Polski. Podczas seminarium dowiesz się jak doskonalić swoje liderowstwo wśród własnych grup, aby zwiększyć swoją efektywność.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.phualpio.pl Do zobaczenia podczas seminarium.


Komentarze

Anonimowy pisze…
Kobieto ...w samą porę i chyba z nieba nam spadłaś! Dokładnie taki jak opisałaś powinien być lider! I o ile zdarza się , że hmm ;( nie zawsze taki jest ...po Twoim seminarium z pewnością pójdziemy Q zmianie na lepsze! Dotychczas tłukę taką postawę swoim raczkującym Diamencikom każdemu z osobna i osamotniona w boju ;(. Z Tobą coś czuje, że pójdziemy tyralierą. dzięki , dobra robota,Alinko! Trzymaj kurs!
Kaśka Krzyżanowska
Nie jesteś sama Kasiu, ba skłonna jestem z wysokim poziomem prawdopodobieństwa stwierdzić ,że takich osób jest więcej na tej ziemi, tylko brakuje im odwagi aby wyjść w pole, lub walczą w swoim zacisznym terenie.Pozdrawiam:)
Alina
...witam serdecznie.

"Sama działam w Marketingu Sieciowym od wielu lat. Nikt mnie w Amway-u nigdy nie oszukał i nie obiecywał złudnych zarobków." Chodzac sobie po blogach bardzo czesto czytam cos takiego i mysle sobie kto moze cos takiego napisac (w tym wypadku nazwa firmy nie jest istotna ) moim zdaniem tzw liderzy mowia o firmach z ktorymi sa dastrybutorami tak jak by byli pracownikami tych firm ,a na spotkaniach opowiadaja o calkowicie innej sytuacji , moze cos pojolem nie tak. Moja fifma nazywa sie GPF,jestem jej wlascicielem czyli szefem ,a wykonuje uslugi marketingowe dla pewnej niemieckiej firmy .Czyli zawsze moge zmienic firme dla ktorej rozprowadzam prod. ,pozyskuje partnerow lub klijentow ,Ja w moich dzialaniach jestem niezalezny. A zastanawia mnie zo ,ze tak duzo tzw. lideruw wypisuje moim zdaniem takie "pierdoly" ..pozdrawiam Georg szef firmy GPF
Liderstwo to praca, która można wykonywać byle jak i wtedy mozna nazwać siebie niby liderem lub można podchodzić z sercem i rozumem. Jednakże jak każda praca musi być doskonałe przygotowanie. Seminarium pozwala na udoskonalenie swojego liderstwa, udoskonalenie swojej pracy z grupą, a przede wszystkim na udoskonalenie swojego działania.

Popularne posty