MLMowy biznes okiem eksperta- konferencja naukowa w WSES w OstrołęceW Polsce i na całym świecie obserwuje się stały rozwój sektora sprzedaży bezpośredniej i marketingu wielopoziomowego DS/ MLM. Niemniej jednak znajomość społeczeństwa na temat network marketingu jest znikoma. Wiedza na temat marketingu wielopoziomowego (Multi –Level  Marketingu) często czerpana jest z blogów, amatorskich filmów czy szkoleń kręconych przed kamerą video publikowanych na You Tube, e-booków czy innych książek o charakterze poradnikowym. Wychodząc naprzeciw temu trendowi  dr Alina Warzecha prowadzi wykłady promujące jej autorską,  recenzowaną książkę pt. „Multi- level marketing w gospodarce rynkowej”, która niebawem ukaże się na rynku.


Pierwsza konferencja naukowa odbyła się w Wigilię Prima Aprilis na UMK w Toruniu, która była zorganizowana przez Koło Naukowe MLM. Już 6 listopada br. w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Społecznej w Ostrołęce o godzinie 13:00 odbędzie się kolejna konferencja naukowa pt. „MLMowy biznes  okiem eksperta”. Podczas konferencji dla wszystkich uczestników wykład otwarty pt. „MLM bez tajemnic” poprowadzi dr Alina Warzecha- dziekan Katedry Ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Podczas wykładu zostaną zaprezentowane wyniki pierwszych niezależnych badań nad sektorem przedsiębiorstwa MLM. Zostanie omówiona istota i specyfika biznesu w branży MLM a także jej główne trendy rozwoju w gospodarce rynkowej.
W drugiej części konferencji odbędą się dla wszystkich chętnych uczestników warsztaty  otwarte poprowadzone przez mgr Piotra Vogelgesang pt. „MLM w praktyce”. Piotr Vogelgesang przedstawi branżę marketingu wielopoziomowego z praktycznego punktu widzenia, ukazując specyfikę firmy MLM, przedstawiając od strony praktycznej sposób prowadzenia biznesu oraz możliwości zarobkowe jakie daje branża.
MLM wyzwala postawy przedsiębiorczości oraz zwiększa poczucie niezależności wśród społeczeństwa. Ponadto angażuje wolne zasoby pracy przyczyniając się do zmniejszania bezrobocia i jego negatywnych skutków społeczno-ekonomicznych. Jest szczególnie popularny wśród kobiet, osób młodych oraz osób w wieku 55+. Według najnowszych danych „Gazety Wyborczej” w Polsce ponad 500 tysięcy młodych ludzi nie potrafi znaleźć pracy w wyuczonym zawodzie. Konferencja ma na celu pokazanie  między innymi młodym osobom jakie możliwości daje MLM, pod warunkiem odpowiedniego zaangażowania.
Organizatorem konferencji jest  Katedra Ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości www.gwsp.gliwice.pl oraz  Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Społeczna w Ostrołęce www.wses.edu.pl . Patronat medialny nad konferencją objął Network  Magazyn. http://www.networkmagazyn.pl/-mlmowy-biznes-okiem-ekspertow
Wstęp wolny.

Dr Alina Warzecha –Jest doktorem nauk ekonomicznych- specjalistą z zakresu przedsiębiorczości, marketingu i public relations. Obecnie jest dziekanem Katedry Ekonomii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Wieloletni wykładowca akademicki na śląskich uczelniach, a także praktyk biznesu: Prezes PHU „ALPIO”, doradca ekonomiczny firm i przedsiębiorców marketingu wielopoziomowego. Przedsiębiorca i Lider MLM – związana z firmą Akuna sp. z o. o.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Gliwicach. Uczestniczka wielu konferencji naukowych i międzynarodowych. Autorka wielu badań naukowych m.in. na potrzeby Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wykładowca wykładów otwartych oraz warsztatów z ramienia Fundacji FOR prof. Leszka Balcerowicza. Autorka bloga dotyczącego MLM i przedsiębiorczości: www.alinawarzecha.blogspot.com


Mgr Piotr Vogelgesang – jest magistrem kultury fizycznej od lat pracujący w Zespole Szkół Technicznych w Bytomiu jako nauczyciel wychowania fizycznego. Jednakże tą pracę traktuje jako pasję, która pozwala na pracę z młodymi ludźmi. W praktyce przedsiębiorca network marketingu od lat związany z firmą Akuna, gdzie odnosi liczne sukcesy. Do niedawna prywatny przedsiębiorca biznesu klasycznego. Człowiek z ogromną pasją i duszą zarażający ludzi swoim entuzjazmem. Dzięki pracy w systemie MLM może spełniać swoje pasje. Jego hobby to muzyka, elektronika, gra w piłkę nożną, żeglarstwo i medycyna niekonwencjonalna. Od prawie dwóch lat gra w zespole The Traiin, jako gitarzysta basowy odnosząc w szybkim tempie ogromne sukcesy na scenie muzycznej.

Komentarze

Witam Pani Alino.
Chętnie wybiorę się od Ostrołęki na Pani wykład. Może będzie okazja, aby się poznać.
Pozdrawiam
Z przyjemnością się spotkam z Panem. Może wspólna kawa:)?
Pozdrawiam
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Jasne Pani Alino, kawa jest OK. Trzymam Panią za słowo.

Popularne posty