Basista zespołu The Traiin na pomoc rodzin tragicznie zabitych na wyspie Jersey.


Piotr Vogelgesang-basista zespołu THe Traiin
Piotr Vogelgesang – basista z zespołu The Traiin weźmie udział w charytatywnym koncercie zorganizowanym przez konsulat RP w UK i organizację Victoria  Crescent Community Fund na rzecz pomocy rodzinom ofiar niedawnego morderstwa na wyspie Jersey w Wielkiej Brytanii.
Warto przypomnieć o ostatniej tragedii do której doszło w domu przy St. Helier na wyspie Jersey, do niedawna traktowanej jako oaza spokoju. W tragedii zginęły dwie kobiety, mężczyzna i troje dzieci. Serwis BBC News podaje ,że w sprawie zatrzymano 30-letniego Damian Rz, któremu przedstawiono zarzuty zabójstwa żony, dwojga swoich dzieci, teścia, przyjaciółki rodziny i jej 5-letniej córeczki.
Wyspa jest znana z działalności charytatywnej. Dlatego mieszkańcy wraz z polskimi imigrantami postanowili pomóc rodzinom ofiar. 


Wraz z konsulatem RP w Wielkiej Brytanii oraz organizacją Victoria Crescent Community Fund znaną z udzielania pomocy i wsparcia dla rodzin ofiar zabójców zorganizowano 'Victoria Crescent Charity Event ', czyli dwudniową imprezę podczas której zbierane będą pieniądze dla rodzin ofiar niedawnego morderstwa na wyspie Jersey.
Piotr Vogelgesang
W wydarzeniu polscy i brytyjscy muzycy zagrają kilka koncertów.Wśród brytyjskich grup wystąpią: Backbeat, /group Bailhinho Medeirense, Frankie Dawies, Run for Cover, The Pirate Party Brigade, ZED. Na scenie wystąpi gościnnie wraz z  polskim zespołem The Dreamers basista zespołu The Traiin – Piotr Vogelgesang, który zagra łącznie trzy koncerty 10 i 11 września 2011 roku w Weighbridge i St Helier. Piotr Vogelgesang pochodzi z Bytomia, jako młody prężny człowiek z pasją poprzez swoją grę na gitarze basowej zaraża świat pozytywną energią. Obok brytyjskich kapel  wystąpią polscy  muzycy z zespołu Oddział Zamknięty  - Krzysztof "Jary" Jaryczewski  z zespołem Jery Band.
Podczas eventu powstaną specjalne stragany z jedzeniem i stoiska z pamiątkami promującymi polską kulturę. Polscy imigranci przedstawią polskie dania i trunki. Dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony dla rodzin ofiar morderstwa.


<><><><><><><><><><> <><><><><><><><><><>
Piotr Vogelgesang  prywatnie
Fundacja pokrywa wszelkie koszty organizacji eventu, współpracując przy tym z miejscową parafią i przedstawicielami polskiej społeczności. Na scenie wystąpią polskie zespoły, które zostały zaproszone przez konsulat RP w UK . Wesprą ich artyści i performerzy z Jersey. Wszyscy wystąpią za darmo.

Piotr Vogelgesang - urodzony 28 stycznia 1969 roku w Tomaszowie Lubelskim  (wodnik), na stałe mieszkający w Bytomiu, gdzie zawodowo pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Technicznych w Bytomiu. Człowiek z  ogromną pasją i duszą zarażający ludzi swoim entuzjazmem. Jego hobby to  muzyka, elektronika, gra w piłkę nożną, żeglarstwo i medycyna niekonwencjonalna. Do niedawna prywatny przedsiębiorca. Aktywny lider MLM związany z firmą AKUNA. Od  prawie dwóch lat gra w zespole The Traiin , jako gitarzysta basowy odnosząc w szybkim tempie ogromne sukcesy na scenie muzycznej.


Komentarze

Popularne posty