Determinacja, determinacja przede wszystkim DETERMINACJA!!!

PAWEŁ bohater DNIA z Conrado Moreno
Wczoraj dostałam niesamowitą lekcję od mojego 9 letniego synka Pawła. To On pokazał mi, pomimo tak młodego wieku jak ważne w życiu człowieka jest silna wola, własne zdanie i zaangażowanie w to co się robi. A przede wszystkim DETERMINACJA i wiara we własne siły.

20 sierpnia 2011 w M1 w Bytomiu odbyło sie Święto ARBUZA, a fakt, że syn uwielbia arbuzy zdeterminował go do wyciągnięcia nas do pobliskiego Centrum Handlowego. Dzięki naszemu szaleństwu i otwartemu podejściu do życia oraz innych ludzi, po krótkiej rozmowie z organizatorami całej imprezy okazało się, że zespół nad  którym sprawuję opiekę menedżerską- THE TRAIIN  zaprezentuje swój najnowszy singiel  ZROZUM MNIE.
 To szczególny moment dla zespołu, bo mogli zaprezentować swoje autorskie utwory wśród publiczności swojego miasta.

THE TRAIIN  gwiazda Święta ARBUZA w M1 w Bytomiu

The Traiin to młody light/rock'owy zespół stawiający szybko wielkie kroki na rynku regionalnym. Ich dorobek jest już spory : grali jako support przed IRĄ, GANGIEM OLSENA, UNIWERSE, KASIĄ CEREKWICKĄ, IWONĄ WĘGROWSKĄ. Ich  przebojowość i entuzjazm na scenie przekłada się na  pozytywne, spontaniczne reakcje publiczności. Czego byliśmy świadkami wczorajszego dnia podczas koncertu.

Imprezę prowadził Conrado Moreno, a zespół swoją muzyką umilał konsumpcję blisko 4 ton arbuza.
Dziękujemy organizatorom za przychylność i otwartość!
A wszystko to powstało dzięki determinacji najpierw 9 letniego syna, potem deteminacji młodych osób z zespołu i bliskich, a także organizatorów. 
Alina Warzecha z Conrado Moreno
Conrado Moreno tak podsumował  występ THE TRAIIN:  Za rok widzimy WAS w Opolu !! Cały BYTOM i ja osobiście trzymamy kciuki za zespół THE TRAIIN. Zatem "TRAINKI"  ruszajcie z Pociągiem do OPOLA!!Bez DETERMINACJI nie ma działania , nieważne co robimy, ważne abyśmy CHCIELI !!


Dla tych co lubią dobre brzmienie zespół The Traiin Zrozum mnie w ich najnowszym teledysku:

 


Komentarze

Popularne posty